🖊Môj príbeh: Šikanovala som JA a dnes je mi to hrozne trápne

pribeh-sikanovala-som-ja

Šikanovala som JA…… neviem ako to napísať 🙈 skúsim takto sem, lebo teraz mi to faaakt je veľmi trápne. Veľmi som o tom nepremýšľala, až teraz keď som bola dlhšie sama doma počas lockdownu a pozerala som v  film, kde sa to riešilo.

Šlo o strednú … prestúpila som do školy a chcela som zapadnúť…… normálne do triedy medzi ostatné baby čo tam boli a super sa obliekali a boli jednotkárky a všetko im šlo bez námahy. Nikdy som nebola z najmúdrejších. Boli vlastne nudná trieda a ja som nezapadala a tak som začala šikanovať jedno dievča také tiché…..aby som zapadla … sa smiali a vyzeralo to, že sa fakt dosť dobre bavia na tom a tak som pokračovala…. akože potom som aj tak šla na druhú školu…. to je jedno….

Také normálne veci, že keď niečo povedala tak som to po nej akože zopakovala piskľavým hlasom, smiala som sa jej za oblečenie, keď ju skúšali tak som ju rušila, …..akože nič až tak hrozné, schovávala som jej veci a nahlas vykrikovala jej meno na chodbe aby nevedela, že som to ja. Teda pre ňu asi bolo hrozné. Blbé bolo aj to, že keď som to robila v triede tak sa smiali aj učiteľky….

….Tak som si povedala, že to sem napíšem. Lebo niečo podobné sa stalo teraz jednej babe čo ku mne chodí na nechty. Je dosť v pohode, ale že sú na ňu kamošky v škole tiež dosť zlé. Najskôr som aj jej hovorila, že si len robia srandu… ale ju to fakt trápi a keď som ju teraz dlhšie nevidela ……. šak sme zatvorení a ja teraz tiež nerobím … tak normálne sa o ňu začínam báť … že či je v pohode alebo čo ….. že ako sa má… že aj keď nechodí do školy…. ale či je OK

Takžeee…. proste nešikanujte ani vy nikoho lebo vám to život buď vráti, alebo sa to stane niekomu inému..a tiež vám to bude ľúto…a fakt je to aj trápne, že keď sa s tým potoch musíte priznať ako ja jej aby som ju povzbudila…. a teraz aj to, že to napíšem aspoň sem…

(Baša, 24)

Zdieľajte tento článok

Kategória: